Pojdi na glavno vsebino

Šolski koledar za šolsko leto 2019/20

  • 01.
    petek, 1. november 2019
    Dan mrtvih, državni praznik
  • 02.
    sobota, 2. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 03.
    nedelja, 3. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 04.
    ponedeljek, 4. november 2019
    18:30
    Sestanek pred strokovno ekskurzijo v Rim ( dijaki 2. bc in 3. b ter starši), učilnica 080
  • 05.
    torek, 5. november 2019
    Srečanje dijakov slovenskih klasičnih gimnazij, Maribor
  • 06.
    sreda, 6. november 2019
    09:00
    Projekt Beremo skupaj: Ti povem pravljico?, knjižnica
  • 07.
    četrtek, 7. november 2019
    15:00
    Pedagoška konferenca učiteljskega zbora
    17:00
    Govorilne ure za starše dijakov 1., 2., 3. in 4. letnika
    Strokovna ekskurzija v Rim in Pompeje (za dijake 2 bc in 3. b programa klasična gimnazija)
  • 08.
    petek, 8. november 2019
    Strokovna ekskurzija v Rim in Pompeje (za dijake 2 bc in 3. b programa klasična gimnazija)
  • 09.
    sobota, 9. november 2019
    14:00
    Državno tekmovanje iz logike
    Strokovna ekskurzija v Rim in Pompeje (za dijake 2 bc in 3. b programa klasična gimnazija)
  • 10.
    nedelja, 10. november 2019
    Strokovna ekskurzija v Rim in Pompeje (za dijake 2 bc in 3. b programa klasična gimnazija)
  • 11.
    ponedeljek, 11. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 12.
    torek, 12. november 2019
    12:15
    Inženirke in inženirji bomo!, za dijake 3. letnika, predavalnica
    13:30
    Šolsko tekmovanje za Cankarjevo priznanje
  • 13.
    sreda, 13. november 2019
    09:30
    Obisk Goethe inštituta v Ljubljani
    Področno prvenstvo v odbojki za dijakinje, Jesenice
    Predstavitev kandidatov za predsednika DŠS, 5. in 6. ura, predavalnica, po razporedu
  • 14.
    četrtek, 14. november 2019
    13:00
    Šolsko tekmovanje iz angleščine
    14:00
    Šolsko tekmovanje Bober za dijake 2., 3. in 4. letnika
    17:30
    MGL: Moliere: Tartuffe, gledališka predstava za dijake 1. letnika (razen 1. e) in dijake 2. e
  • 15.
    petek, 15. november 2019
    13:00
    Srečanje dijakov z zunanjim ministrom Mirom Cerarjem, Občina Škofja Loka in MZZ , Sokolska dvorana
    Področno prvenstvo v odbojki za dijake, Jesenice
    Srečanje koordinatorjev UNESCO ASP šol Slovenije, Celje
  • 16.
    sobota, 16. november 2019
    11:00
    Državno tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni
    Srečanje koordinatorjev UNESCO ASP šol Slovenije, Celje
  • 17.
    nedelja, 17. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 18.
    ponedeljek, 18. november 2019
    14:00
    Simultanka z Galom Drnovškom na šahovskem krožku
  • 19.
    torek, 19. november 2019
    13:00
    Šolsko tekmovanje EUSO (naravoslovna olimpijada)
    19:00
    Nastop gimnazijske skupine Oder na stežaj na 32. Čufarjevih dnevih na Jesenicah s predstavo Hamlet v pikantni omaki
  • 20.
    sreda, 20. november 2019
    Obisk francoske ambasadorke na šoli
  • 21.
    četrtek, 21. november 2019
    13:00
    Šolsko tekmovanje v poznavanju flore
    18:00
    8. Teden ruskega filma v Škofji Loki, otvoritev, preddverje Sokolskega doma
    18:00
    Predavanje iz cikla Šola za starše
  • 22.
    petek, 22. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 23.
    sobota, 23. november 2019
    Državno tekmovanje iz francoščine, II. gimnazija Maribor
  • 24.
    nedelja, 24. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 25.
    ponedeljek, 25. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 26.
    torek, 26. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 27.
    sreda, 27. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 28.
    četrtek, 28. november 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 29.
    petek, 29. november 2019
    18:00
    Dijak dijaku, dobrodelna prireditev, predavalnica
    KRANJMUN, udeležba dijakov Gimnazije Škofja Loka
  • 30.
    sobota, 30. november 2019
    KRANJMUN, udeležba dijakov Gimnazije Škofja Loka
Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...