Pojdi na glavno vsebino

Šolski koledar za šolsko leto 2019/20

  • 01.
    torek, 1. oktober 2019
    07:00
    Zdravniški pregled za 3. c
    11:30
    Koncert v Cankarjevem domu za 1. letnik
  • 02.
    sreda, 2. oktober 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 03.
    četrtek, 3. oktober 2019
    07:00
    Zdravniški pregled za 3. d
    12:15
    Seja dijaškega parlamenta
    13:00
    Predstavitev maturantskih ekskurzij, za dijake 3. letnika, predavalnica
    Strokovna ekskurzija (interni del SM - zgodovina): Celje
    Bratislava Cantat - zborovsko tekmovanje (udeležba gimnazijskega dekliškega PZ)
  • 04.
    petek, 4. oktober 2019
    Bratislava Cantat - zborovsko tekmovanje (udeležba gimnazijskega dekliškega PZ)
  • 05.
    sobota, 5. oktober 2019
    Bratislava Cantat - zborovsko tekmovanje (udeležba gimnazijskega dekliškega PZ)
  • 06.
    nedelja, 6. oktober 2019
    Bratislava Cantat - zborovsko tekmovanje (udeležba gimnazijskega dekliškega PZ)
  • 07.
    ponedeljek, 7. oktober 2019
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. a in 3. c
  • 08.
    torek, 8. oktober 2019
    07:00
    Zdravniški pregled za 3. e
    10:00
    Otvoritev razstave v šolski avli ob Tednu kulturne dediščine
    Strokovna geografska ekskurzija (interni del splošne mature): Dolenjska in Bela krajina
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. a in 3. c
  • 09.
    sreda, 9. oktober 2019
    13:00
    Šolsko tekmovanje iz fizike (Čmrlj)
    Unescov teh mladih, Ptuj
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. a in 3. c
  • 10.
    četrtek, 10. oktober 2019
    07:00
    Zdravniški pregled za 3. š
    15:00
    Pedagoška konferenca učiteljskega zbora
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. b in 3. š
    Strokovna geografska ekskurzija (interni del splošne mature): Logarska dolina
  • 11.
    petek, 11. oktober 2019
    12:00
    Občinski kros
    14:00
    Šolsko tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. b in 3. š
  • 12.
    sobota, 12. oktober 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 13.
    nedelja, 13. oktober 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 14.
    ponedeljek, 14. oktober 2019
    09:00
    Košarka 3x3, dijaki in dijakinje, Kranj
    14:00
    Predstavitev strokovne ekskurzije v London, za dijake 2. letnika, predavalnica
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. b in 3. š
  • 15.
    torek, 15. oktober 2019
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. d in 3. e
  • 16.
    sreda, 16. oktober 2019
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. d in 3. e
  • 17.
    četrtek, 17. oktober 2019
    08:00
    Delavnice za nadarjene učence devetih razredov osnovnih šol
    18:00
    Sestanek s starši dijakov 2. e pred mednarodno izmenjavo
    Delavnica: Aktivno državljanstvo za mlade, za dijake 3. c in 3. d
    15:00
    Tečaj prve pomoči za 3. d in 3. e
  • 18.
    petek, 18. oktober 2019
    10:00
    Naravoslovni dan za dijake 2. a (lab.vaje na Pedagoški fakulteti, Ljubljana)
    11:00
    Dialog mladih, pogovor z evropskimi poslanci, MKC Pri rdeči ostrigi, Škofja Loka,
    12:30
    Nacinalni projket UNESCO: Tujejični recital Jezik - kultura in tradicija, Sokolski dom, Škofja Loka
  • 19.
    sobota, 19. oktober 2019
    Mednarodna izmenjava z gimnazijo iz Blaubeurna v Nemčiji, za 2. e
  • 20.
    nedelja, 20. oktober 2019
    Mednarodna izmenjava z gimnazijo iz Blaubeurna v Nemčiji, za 2. e
  • 21.
    ponedeljek, 21. oktober 2019
    08:00
    Medobčinsko šolsko prvenstvo v rokometu, dijaki, ŠD Poden, Škofja Loka
    15:00
    Izpit iz prve pomoči za 3. a, 3. b in 3. c
    Mednarodna izmenjava z gimnazijo iz Blaubeurna v Nemčiji, za 2. e
  • 22.
    torek, 22. oktober 2019
    15:00
    Izpit iz prve pomoči za 3. d, 3. e in 3. š
    18:00
    MGL: Moliere: Tartuffe, gledališka predstava za dijake 2. letnika (razen 2. e) in 1. e
    Mednarodna izmenjava z gimnazijo iz Blaubeurna v Nemčiji, za 2. e
  • 23.
    sreda, 23. oktober 2019
    Šolsko tekmovanje iz francoščine
    Mednarodna izmenjava z gimnazijo iz Blaubeurna v Nemčiji, za 2. e
  • 24.
    četrtek, 24. oktober 2019
    10:30
    Intenzivne vaje pevskega zbora
    18:00
    Predavanje iz cikla Šola za starše: Anka Patru: Čustva in razum - kako v čustveno zahtevnih dialogih?, dvorana Sokolskega doma
    Strokovna ekskurzija v tehnični muzej v Munchnu (izbirni program OIV)
    Narodna izmenjava dijakov 1. b z dijaki Gimnazije Novo mesto
    Mednarodna izmenjava z gimnazijo iz Blaubeurna v Nemčiji, za 2. e
  • 25.
    petek, 25. oktober 2019
    Mednarodna izmenjava z gimnazijo iz Blaubeurna v Nemčiji, za 2. e
    Strokovna ekskurzija v tehnični muzej v Munchnu (izbirni program OIV)
    Narodna izmenjava dijakov 1. b z dijaki Gimnazije Novo mesto
  • 26.
    sobota, 26. oktober 2019
    16:00
    Ljubljanski maraton - srednješolski tek
  • 27.
    nedelja, 27. oktober 2019
    Na ta dan ni dogodkov.
  • 28.
    ponedeljek, 28. oktober 2019
    Jesenske počitnice
  • 29.
    torek, 29. oktober 2019
    Jesenske počitnice
  • 30.
    sreda, 30. oktober 2019
    Jesenske počitnice
  • 31.
    četrtek, 31. oktober 2019
    Dan reformacije, državni praznik
Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...