Pojdi na glavno vsebino

Učitelji in drugo osebje

Profesorski zbor

Profesor   Predmeti in razredi
Alenka Kolenc Krajnik

Alenka Kolenc Krajnik, dipl. inž. elektrotehnike, svetovalka

Mentorica programa MEPI, priprava na tekmovanje iz računalništva Bober

govorilne ure: torek, 8.50 - 9.30

alenka.kolenc@guest.arnes.si

informatika
1.a, b, c, d, e, š

Aleš Križnar

Aleš Križnar, laborant

ales.kriznar@guest.arnes.si

fizika
Aljoša Erman

Aljoša Erman, uni. dipl. prof. fizike, svetovalec

razrednik 3. a, predsednik sveta šole, priprava na tekmovanje iz fizike in astronomije, mentor dijakov pri raziskovalnih nalogah 

govorilne ure: sreda, 12.15 - 13.00

aljosa.erman@siol.net

fizika

3.a. izbirni maturitetni predmet

Ana Prevc Megušar

Ana Prevc Megušar, univ. diplomirana muzikologinja, svetovalka

Pomočnica ravnatelja, koordinatorica OIV, članica ŠRT, koordinatorica dejavnosti v Unesco

govorilne ure:  sreda, 8.00 – 8.50

ana.megusar1@guest.arnes.si

glasba

1. a, 1. c, 1. d, 1. e, 1. š

2. b

Andrej Štremfelj

Andrej Štremfelj, uni. dipl. prof. telesne vzgoje

Organizator športnih dni in športnih taborov

govorilne ure: četrtek, 9.50 - 10.30

andrej@stremfelj.si

športna vzgoja

1. a, b F,

1. c, e F

3. b 
 

Andreja Dobrovoljc

Andreja Dobrovoljc, uni. dipl. inženir matematike, mentorica

Razredničarka 3. b, priprava na tekmovanje iz matematike, članica ŠMK in članica odbora za prenovo programa klasične gimnazije

govorilne ure: četrtek, 10.30 - 11.00

andreja.dobrovoljc1@guest.arnes.si

matematika

 

Andreja Kolar

Andreja Kolar, uni. dipl. prof. sociologije in prof. zgodovine, mentorica

Razredničarka 4. e, članica ŠRT, priprava na tekmovanje iz zgodovine, koordinatorica strokovne ekskurzije v Tabor, Češka 

govorilne ure: ponedeljek, 9.45 - 10.30 

andreja.kolar@guest.arnes.si

zgodovina

1. e, 1. š

2. a, 2. d, 2. e

3. d, 3. e, 3. š

4. d, 4. e  

Anica Šaljaj

Anica Šaljaj, uni. dipl. prof. tehnike in fizike, mentorica

Tajnica ŠMK, priprava dijakov na tekmovanje iz fizike in medanrodno naravoslovno tekmovanje  EUSO, vodja projekta ZRSŠ Razvoj inovativnih učnih okolij 

govorilne ure: petek, 10.35 - 11.20

anica_hvala@t-2.net

fizika

1. a, 1. c, 1. e 

2. a, 2. e, 2. š

3. e, lab. vaje 

 

Anže Rebič, prof. športne vzgoje

razrednik 1.š

govorilne ure: petek, 8.55 - 9.40 (šp. kabinet)

anzerebic@gmail.com

športna vzgoja

1. a F, 1. d F, 1. š F, 1. š D

Barbara Osolnik Rajšek

Barbara Osolnik Rajšek,uni. dipl. prof. angleščine in prof. francoščine, svetovalka

 koordinatorica strokovne ekskrurzije v Provanso

govorilne ure: četrtek, 8.05 - 8.50

barbara.osolnik-rajsek@guest.arnes.si

francoščina

skupina v 1., 2. 3. in 4. letniku, 

izbirni maturitetni predmet 

Bernarda Pavlovec Žumer

Bernarda Pavlovec Žumer, uni. dipl. prof. slovenščine in univ. dipl. literarni komparativist, svetovalka

razredničarka 2. b, mentorica šolskega časopisa, članica tima za prenovo programa klasične gimanzije

govorilne ure: torek, 9.45 - 10.30

bernarda.pavlovec-zumer@guest.arnes.si

slovenščina   

 2. b, 2. e, 2. š, 

3. b

4. c

 

Gašper Kvartič, mag. latinskega jezika, književnosti in kulture

član tima za prenovo programa klasične gimnazije, tečaj grščine

govorilne ure: četrtek, 10.45 - 11.15

gasper.kvartic@gmail.com

latinščina

1. b, 2. b, 3.b

 

Gašper Murn, mag. prof. kemije

mentor kemijskega krožka

govorilne ure: četrtek, 8.55 - 9.40

murngasper@gmail.com

kemija

1. d, 1. š

Irena Florjančič

Irena Florjančič,uni. dipl.  prof. slovenščine in pedagogike, svetovalka

razredničarka 3. e, članica sveta šole, predsednica solidarnostenga sklada Gaudeamus

govorilne ure: sreda, 9.45 - 10.30

irena.florjancic@guest.arnes.si

slovenščina

1. c, 1. š, 

3. a, 3. e,           

Ivan Golob

Ivan Golob, uni. dipl. prof. filozofije in prof. zgodovine umetnosti, svetovalec

član skupine za prenovo programa klasične gimanzije, vodja kulturnega dneva za dijake 1. letnika

govorilne ure: sreda, 9.00 - 9.30

ivan.golob@guest.arnes.si

filozofija
4.a,c,d,e,

lik. in zgod. umetnosti
1. a, c, d, e, š

2. b 

Ivanka Krek

Ivanka Krek,uni. dipl. prof. geografije in prof. sociologije, svetnica

 organizatorica strokovnih ekskurzij za geografijo, 

govorilne ure: petek, 8.15 - 8.45

ivica.krek@guest.arnes.si

geografija

1. c, 1. d, 1. e, 1. š

2. c, 2. d

3. d, 3. e

 

Janez Galzinja

Janez Galzinja, uni.dipl.inž. elektrotehnike, mentor

priprava dijakov na tekmovanje iz fizike 

govorilne ure: petek, 9.45 - 10.30

janez.galzinja@guest.arnes.si

fizika

1. b, 1. d, 1. š

2. b, 2. c, 2. d

3. c, 3. d, 3. š

Janez Kokalj

Janez Kokalj, uni. dipl. prof. psihologije, svetovalec

govorilne ure: ponedeljek,  9.00 - 9.40

janez.kokalj@guest.arnes.si

psihologija
2.a, 2. c, 2. d, 2. e, 2. š, 3. b

Janez Šušteršič

Janez Šušteršič, uni. dipl.inž. kemije, mentor

priprava dijakov na tekmovanje iz kemije in na mednaordno olimpijado iz kemije 

govorilne ure: petek, 10.35 - 11.20

janez.sustersic@gmail.com

kemija

1. b, 1. c

2. b, 2. c, 2. d

3. d, 3. e, 3. š

 

Jasna Miriam Batagelj, mag. prof. italijanščine in mag. prof. španščine

govorilne ure: torek,  8.55 - 9.40

jasna.batagelj@gmail.com

italijanščina, španščina

skupine v 1., 2., 3. in 4. letniku

Jožica Grohar

Jožica Grohar, uni. dipl. prof. geografije in prof. sociologije, svetovalka

razredničarka 2.a, priprava dijakov  na tekmovanje iz geografije, organizatorica strokovnih ekskurzij za geografijo, 

govorilne ure: petek,  10.30 - 11.15

jozica.grohar@guest.arnes.si

geografija

2. a, 2. e, 2. š

3. a, 3. b, 3. c, 3. š

izbirni maturitetni predmet 

Lili Mravlja

Lili Mravlja, uni. dipl. prof. nemščine in prof. angleščine, mentorica

priprava dijakov na tekmovanje iz nemščine, koordinatorica strokovne ekskurzije v Salzburg oz. Dunaj

govorilne ure: sreda, 11.25 -12.10

lili.mravlja@gmail.com

nemščina

 skupina v 1. ,2., 3. in 4. letniku

izbirni maturitetni predmet  

 

Manca Čadež, univ. dipl. prof. matematike

govorilne ure: ponedeljk, 9.50 - 10.30

manca.cadez@gmail.com

matematika

1. b, 1. š, 2. b

Marija Gogala

Marija Gogala, uni. dipl. prof. biologije, svetovalka

koordinatorica skupine šolske prehrane, priprava dijakov na tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni 

govorilne ure: torek,  10.00 - 10.30

marija.gogala@guest.arnes.si

biologija

 1. b, 1. š

2. b, 2. š

3. b, 3. e, 3. š 

Marija Tolar

Marija Tolar, uni. dipl.inž.kemijske tehnologije, svetnica

razredničarka 4. a, priprava dijakov na tekmovanje iz kemije, priprava dijakov na naravoslovno olimpijado EUSO, članica ŠRT  

govorilne ure: sreda, 9.45 - 10.30

mojca.tolar1@guest.arnes.si

kemija

 1. a, 1. e, 

2. a, 2. e, 2. š 

3. a, 3. c, lab. vaje

izbirni maturitetni predmet 

Marjeta Petek Ahačič

Marjeta Petek Ahačič, uni. dipl. prof. francoščine in ruščine, svetovalka

razredničarka 3. c, priprava dijakov  na tekmovanje iz ruščine, vodja projekta Rusijada in članica skupine za 5. Teden ruskega filma v Škofji Loki 

govorilne ure:  torek, 8.05 - 8.50

marjetapetek@hotmail.com

ruščina

 skupina v 1., 2., 3. in 4. letniku

izbirni maturitetni predmet   

 

Marko Luževič, prof. športne vzgoje

govorilne ure: torek, 8.05 - 8.50

marko.luzevic@gmail.com

športna vzgoja

1. b F, 2. c F, 2. d F, 2. e F

Marko Špolad

Marko Špolad, uni. dipl.inž.matematike, svetovalec

razrednik 2. š, priprava dijakov na tekmovanje iz matematike in logike, koordinator mednarodne izmenjave z Zemunsko gimnazijo v Srbiji, član tima za delo v športnem oddelku

govorilne ure: torek, 9.45 - 10.30

marko.spolad@guest.arnes.si

matematika

 2. a, 2. š

3. a, 3. š

4. c 

Matej Albreht

Matej Albreht, uni. dipl. prof.telesne vzgoje, svetovalec

razrednik 3. š, organizator športnih dni in športnih taborov, vodja tima za organizacijo dela v športnem oddelku 

govorilne ure: ponedeljek, 11.30 - 12.00

matej.albreht@guest.arnes.si

športna vzgoja

 2.d,a,š, F

3.a,b,c,d,e,š F

4 a,c,d,e F 

Matej Plestenjak

Matej Plestenjak, akademski kipar, mentor

koordinator likovne dejavnosti na šoli

govorilne ure: ponedeljek, 12.15 - 13.00

matej.plestenjak@guest.arnes.si

likovna umetnost
1. a, 1. c, 1. d, 1. e, 1. š

2. b

Mateja Prevodnik Mayland

Mateja Prevodnik Mayland, uni. dipl.  prof. angleščine, svetovalka

razredničarka 2. c, koordinatorica projekta MEPI 

govorilne ure:  petek, 8.55 - 9.40

mateja.prevodnik-mayland@guest.arnes.si

angleščina

 2. b, 2. c, 

3. b, 3. d

4. c, 4. e

 

Matic Močnik, prof. zgodovine in prof. geografije

razrednik, 1. c, mentor v programu MEPI

govorilne ure:  četrtek, 7.00 - 8.00

matic.mocnik88@gmail.com

zgodovina

1. a, 1. c, 1. d

geografija

1. a, 1. b, 2. b

 

Melita Perkovič, univ. dipl. prof. slovenščine in prof. španščine

priprava na tekmovanje za Cankarjevo priznanje

govorilne ure: četrtek, 12.15 - 13.00

melita.perkovic01@gmail.com

španščina

izbirni maturitetni predmet

slovenščina

1. b, 1. d, 3. š, 4. d

Milena Dolenec

Milena Dolenec, uni. dipl. prof. matematike, svetovalka

priprava dijakov na tekmovanje iz matematike in koordinatorica mednarodne izmenjave z dijaki iz Zemunske gimnazije v Srbiji 

govorilne ure: četrtek, 9.00 - 9.30

milena.dolenec@gmail.com

matematika

2. e, 3. d, 3. e

4. a, 4. e

Mojca Mravlja

Mojca Mravlja, uni. dipl. prof. biologije, svetnica

priprava dijakov na tekmovanje iz biologije in tekmovanje Zdrav dih za navdih, priprava dijakov na mednarodno biološko olimpijado in naravoslovno olimpijado EUSO, koordinatorica strokovne ekskurzije v soline, 

govorilne ure: torek, 8.55 - 9.40

mojca.mravlja@gmail.com

biologija

1. a, 

2. a, 2. e, 2. š

3. a, 3. c, 

izbirni maturitetni predmet 

Nada Beguš

Nada Beguš, uni. dipl. prof.slovenščine in dipl.etnolog, svetovalka

razredničarka 1. e

govorilne ure: ponedeljek, 9.45 - 10.30

nada.begus@guest.arnes.si

slovenščina

1. a, 1. e 

4. a, 4. e 

Nataša Šolar

Nataša Šolar, uni. dipl. prof. biologije

vodja projekta Pozorni za okolje!, urejevalka vivarija

natasa.solar@guest.arnes.si

laborantka
Nataša Veber

Nataša Veber, uni. dipl. prof.angleščine in prof.slovenščine, svetovalka

razredničarka 1. a, članica sveta šole, Članica ŠRT, koordinatorica strokovne ekskurzije v London, mentorica v programu MEPI 

govorilne ure: torek, 9.45 - 10.30 

natasa.veber@guest.arnes.si

angleščina

1. a, 1. c

2. a

3. c, 3. š

4. a 

Nataša Zaplotnik

mag. Nataša Zaplotnik, uni. prof.angleščine in prof. francoščine, svetovalka

razredničarka 2. e, priprava dijakov na tekmovanje iz angleščine in na mednarodno tekmovanje Best in English

govorilne ure: torek, 9.45 - 10.30

natasa.zaplotnik@guest.arnes.si

angleščina

1. e, 

2. e, 2. š

3. a, 3. e

4. d 

 

Nina Lavrenčič, prof. angleščine in španščine

govorilne ure: ponedeljek, 9.45 -10.30

nina.gorse@gmail.com

angleščina, španščina

1. b, 1. d, 1. š, 2. d

Nevenka Bertoncelj

Nevenka Bertoncelj, uni. dipl. prof. telesne vzgoje, svetovalka

razredničarka 4.c, članica sveta šole, organizatorica športnih dni in športnih taborov, 

govorilne ure: ponedeljek 9.45-10.30

nevenka.bertoncelj@guest.arnes.si

športna vzgoja
1. a,e D

2. b,e,š D

3. c,e D 

4. a,c D

Sonja Gartner

Sonja Gartner, uni. dipl. prof. sociologije in prof. zgodovine, svetovalka

razredničarka 1. b, vodja projekta Znanost mladini, članica tima za prenovo klasične gimanzije 

govorilne ure: torek, 9.45 - 10.30

sonja.gartner@guest.arnes.si

zgodovina

1. b, 2. b

3. a, 3. b, 3. c

 4,  a, 4. c

 izbirni maturitetni predmet 

 

dr. Špela Oman, uni. dipl.prof.slovenščine in prof. španščine
mentorica

govorilne ure: /

oman.spela@gmail.com

slovenščina, španščina

Tanja Gartner

Tanja Gartner, uni. dipl. prof. sociologije in prof. zgodovine, svetovalka

 mentorica Dijaške šolske skupnosti, sindikalna zaupnica, koordinatorica strokovne ekskurzije v Bruselj in Strasbourg

govorilne ure: petek, 9.45 - 10.30

tanja.gartner@guest.arnes.si

sociologija
3. a, 3. b, 3. c, 3. d, 3. e, 3. š

Tanja Melihen

Tanja Melihen, uni. dipl. prof.športne vzgoje, mentorica

razredničarka 3. d,organizator športnih dni in športnih taborov

govorilne ure: sreda, 8.05 - 8.50

tanja_melihen@t-2.net

športna vzgoja

1. b D, 2.a,c D

3. a,d D, 4. a,d,e D

Tatjana Žagar

Tatjana Žagar, uni. dipl. prof. slovenščine in univ.dipl.sociologinja kulture, svetovalka

razredničarka 2. d, mentorica impro gledališča in gledališke skupien Odprti oder, priprava na  tekmovanje Slovenščina ima dolg jezik 

govorilne ure: sreda, 10.35 - 11.20

keynelziss@gmail.com

slovenščina

 2. a, 2. c, 2. d

3. c, 3. d 

 

Urša Petrič, prof. biologije

govorilne ure:  sreda,9.45 - 10.30

ursa.petrich@gmail.com

biologija

1. c, 1. d, 1. e, 2. c, 2. d, 3. d

Vesna Krvina

Vesna Krvina, uni. dipl. prof. matematike, svetovalka

razredničarka 4. d, članica ŠRT, priprava dijakov na tekmovanje iz matematike, predsednica upravnega odbora šolskega sklada 

govorilne ure: ponedeljek: 9.45 - 10.30

vesna.krvina1@guest.arnes.si

matematika

1. e

2. c, 2. d 

4. d 

Ostalo osebje šole

   Ime in priimek Funkcija
Andreja Gartner

Andreja Gartner

andreja.gartner@gimnazija-skofjaloka.si

računovodkinja

 

Klemen Mirt

klemen.mirt@gimnazija-skofjaloka.si

vzdrževalec učne tehnologije

 

Iris Dumenčič

iris.dumencic@guest.arnes.si

hišnik
Ivanka Pogačnik

Ivanka Pogačnik

spremljevalka gibalno ovirani dijakinji

Jože Bogataj

Jože Bogataj, uni. dipl. prof. angleščine in prof. slovenščine, svetnik

predsednik ŠMK, član ŠRT, član tima za prenovo klasične gimnazije, predsednik UO sklada Toneta Pavčka za promocijo ruščine, nacionalni koordinator UNESCO ASP mreže slovenskih šol 

joze.bogataj@gimnazija-skofjaloka.si

ravnatelj

Marija Kokalj Auguštiner

Marija Kokalj Auguštiner, uni. dipl. prof. slovenščine in prof. srbščine, hrvaščine in makedonščine, knjižničarka (ŠIK, CPI FF Lj), mentorica

marija.kokalj@gimnazija-skofjaloka.si

knjižničarka

Martina Pfajfar

Martina Pfajfar

martina.pfajfar@gimnazija-skofjaloka.si

poslovna sekretarka

Saša Bogataj Suljanovič

Saša Bogataj Suljanović, univ.dipl. psihologinja, svetovalec

vodja ŠRT, mentorica prostovoljcev, organizatorica Šole za starše, koordinatorica programov Vzgoja za mir, družino in nenasilje, certificiran NLP praktik pri International NLP Trainers Association

sasa.bogataj@gimnazija-skofjaloka.si

šolska svetovalna delavka

 

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...