Pustni torek

11. februar 2024

tudi v letošnje leto se bomo spet prePUSTili domišljiji in pokazali, kako zares izvirni smo dijaki in dijakinje naše šole. V torek, 13. 2. 2024, vse dijake in dijakinje vabimo, da v šolo pridete v kostumu ter se 4. ali 5. šolsko uro v avli šole fotografirate. Letos bo za boljše vzdušje na fotografiranju tudi preprosta scena. Vsi dijaki in dijakinje, ki boste želeli sodelovali, se boste lahko udeležili tudi tekmovanja za najboljšo masko, ki bo potekalo preko Facebooka. Seveda pa so za zmagovalce/ke že pripravljene nove nagrade. Lahko se odločite za tekmovanje za najboljšo posamično masko, za najboljšo masko v paru ali pa za najboljšo skupinsko masko. Verjamemo, da boste imeli super ideje za maske in se boste pustovanja udeležili v čimvečjem številu.

PUSTimo se presenetiti,

Upravni odbor DŠS