Tečaj CPP za dijake 3. letnika

18. oktober 2023

Tudi v letošnjem šolskem letu bo preko B&B Šole vožnje na Gimnaziji Škofja Loka potekal Tečaj cestno prometnih predpisov (CPP) . Tečaj spada v izbirni program OIV. Začel se bo po jesenskih počitnicah in bo potekal v terminih:

- splošni del tečaja: 7. 11., 8. 11. in 9. 11., 10. 11. 2023 od 15. do 18. ure.

- dodatni del tečaja za B kategorijo bo : 14. 11. in 16. 11. 2023 od 15. do 18. ure.

Cena preko šole znaša 80,00 €, isto predavanje znaša, v primeru če ga dijak opravlja na šoli vožnje - 160,00 €.

Za nekaj pojasnil prilagam še obvestilo izvajalca:

Predavanje je sestavljeno iz splošnega dela in dodatnega dela za B kategorijo.

Splošni del je sestavljen iz 4 predavanj. Na splošnem delu je dovoljen 1 izostanek, v primeru da se pri ostalih treh ne zamuja ali manjka.

Dodatni del za B kategorijo je sestavljen iz 2 predavanj, prisotnost pri dodatnem delu pa je obvezna.

Če dijak nima opravljenih vsaj treh predavanj na splošnem delu, ne more opravljati dodatnega dela.

Če slučajno kdo manjka na dodatnem delu, lahko izostanek nadomesti pri predavanjih, katera potekajo na sedežu šole vožnje. (seveda brez doplačila).

Za uspešno opravljen tečaj cestno prometnih predpisov morajo opraviti splošen in dodatni del tečaja.

Veljavnost tečaja ni omejena, tako da tečaj ne zapade.

Tečaj je omejen na 40 udeležencev. V mesecu marcu bo izveden še en tečaj CPP. Predlagam, da se v novembrski termin prijavite tisti dijaki, ki ste rojeni v prvem delu leta, marca pa tisti, ki imate rojstni dan v drugem delu leta in boste tudi kasneje opravljali izpit za avto.

Na tečaj se prijavite preko prijavnice na povezavi. Prijava bo odprta jutri do 12. ure.

Lep pozdrav,

Ana Prevc Megušar, pomočnica ravnatelja