Športni dan za 4. letnik

27. september 2016

V torek, 4. 10. 2016 bo 1. športni dan. Ponujamo vam zelo raznolik program aktivnosti v naravi in dvorani, tako da si boste lahko izbrali dejavnost, ki vas veseli.

PROGRAM AKTIVNOSTI:

• SQUASH : Mini hotel, v Vincarjah
  • AEROBIKA: Športna dvorana Poden
  • ODBOJKA NA MIVKI- DIJAKINJE: športna dvorana Poden
  • MALI NOGOMET- Igrišče OŠ Ivana Groharja
  • TENIS- Mini hotel, v Vincarjah
  • POHOD: Lubnik

PODROBNEJŠA NAVODILA:

1. SQUASH: MINI HOTEL, V VINCARJIH

Vadba bo potekala v dveh dvoranah za squash v Mini hotelu Vincarje. Posamezna igra poteka 1 uro. Loparje si bo možno izposoditi. Prijavijo se lahko 4 dijaki iz posameznega razreda, cena na dijaka pa pride 2,5 EUR. Znesek boste poravnali kasneje po položnici. Dijaki naj pridejo vsaj 15. min. pred pričetkom vadbe.   Razpored in začetek vadbe za posamezne skupine bo objavljen naknadno na oglasni deski v tretjem nadstropju.

1. AEROBIKA: ŠPORTNA DVORANA PODEN

Vadba bo potekala v dvorani za aerobiko v Športni dvorani Poden. V eni uri in pol vas bo inštruktorica aerobike popeljala skozi različne zvrsti aerobike: klasična, step, latino in pilates.  Iz vsakega razreda se lahko prijavi 6 dijakov. Vadba bo potekala  od 8. do 9.30 ure.

Cena je cca. 2€ EUR. Strošek poravnate po položnici. S seboj prinesite brisače in pijačo, da boste že med vadbo nadoknadili izgubljeno tekočino.

1. ODBOJKA NA MIVKI – DIJAKINJE

Organizirali bomo med razredni turnir v odbojki na mivki. Ekipo sestavljajo najmanj 4 in največ 5 tekmovalk. Vsak razred lahko sestavi 1 ekipo. Igra se v športni dvorani Poden, kjer se zberete ob 8.00 Sistem tekmovanja bo določen pred začetkom tekmovanja.

1. MALI NOGOMET: ŠPORTNO IGRIŠČE OŠ IVANA GROHARJA

Organizirali bomo tudi med razredni turnir v malem nogometu. Vsak razred ima lahko prijavljenih največ 6 dijakov.

Pričetek turnirja, sistem in pravila tekmovanja, bo objavljen naknadno na oglasni deski. Dijaki se zberete 15 min. pred pričetkom vadbe ob nogometnem igrišču OŠ Ivana Groharja.

1. TENIS: MINI HOTEL, V VINCARJAH

Tenis se bo igral na igrišču v Vincarjah in sicer eno uro. Prijavita se lahko po 2 dijaka iz vsakega razreda. Cena na dijaka pride 2.5 EUR, ki ga boste poravnali kasneje po položnici. Razpored in začetek vadbe za posamezen razred, bo objavljen naknadno na oglasni deski v 3.nadstropju. Obvezna je športna oprema, predvsem športni copati za tenis, ki nimajo grobega podplata. Loparje si lahko izposodite v šoli.

Na dejavnost pridite 15 min. prej in se javite profesorju, ki vas bo čakal v Mini hotelu.

1. POHOD – LUBNIK

Zbor vseh, ki se boste odločili za pohod, je ob 8.00 uri na parkirišču pred šolo. Za pohod se primerno obujte, v pomoč pri hoji so vam lahko pohodne palice.

SPLOŠNA NAVODILA

Prijave oddajte v kabinetu športne vzgoje že danes ali pa najkasneje do ČETRTKA, 29. 9. 2016 do 10. ure.

MALICA: Tisti, ki malico želite v šoli, se vpišite na prijavni list in jo sami prevzamete med 8.00 in 9.00.

V ponedeljek, 3.10. 2016 si na oglasni deski pred zbornico, oglejte razpored skupin za aerobiko, tenis, squash in nogomet. Na aktivnost prihajajte točno, primerno obuti in oblečeni. Upoštevajte red in navodila na posameznih vadiščih. Poskrbite za svojo varnost in varnost drugih.!!!!

Želimo vam prijeten in športno aktiven dan!

Vse dodatne informacije dobite v kabinetu športne vzgoje.

Učitelji športne vzgoje

4.a…………………….. 4.c……………………..  4.d………………………  4.e……………………..