Šolsko tekmovanje iz logike

22. september 2016

V četrtek , 29. 9. bomo ob 13. uri   v predavalnici šole organizirali šolsko- izbirno tekmovanje iz logike. Najboljši se bodo lahko spoprijeli  z nalogami državnega tekmovanja v novembru. Zaradi lažje izvedbe tekmovanja prosim, da se udeleženci prijavijo na priloženi list .

Tiste, ki jih zanimajo logični orehi, vabim na mini priprave z novim mentorjem, Aleksom Rajhardom , v petek ob 13. uri. Srečanja se lahko udeležijo dijaki, ki takrat nimajo šolskih obveznosti.

Za aktiv učiteljev matematike,

Marko Špolad, prof.