Sodelovanje v Planinskem društvu Škofja Loka

14. september 2016

Dijake Gimnazije obveščam, da bomo iz programa izbirnih vsebin dijakom v tem šolskem letu ponudili sodelovanje v Planinskem društvu Škofja Loka.

Dolgoletna želja je, da na šoli odpremo mladinski odsek, kar pomeni, da PD Škofja Loka od oktobra do junija za naše dijake enkrat mesečno pripravlja zanimiv program: bodisi planinsko urico, na kateri se bodo dijaki izobraževali na različne teme (varovanje v gorah, gorska narava, spoznavanje zaščitenih rastlin), oz. bodo s člani PD odšli na enodnevni strokovno vodeni pohod v hribe.

Udeležba v mladinskem odseku PD je dobrodošla predvsem za vse člane MEPI in druge ljubitelje gora in kvalitetne rekreacije, ure (predvidoma  30 ur v šolskem letu)  pa štejejo v program OIV  za tekoče šolsko leto.

Vse zainteresirane dijake vabim na informativni sestanek, ki bo jutri, v sredo, 14. 9., in sicer za dijake 1. in 2. letnika ob 10.10. v učilnici 340, za dijake 3. in 4. letnika pa ob 11. uri, prav tako v 340.

Jože Bogataj, prof.

ravnatelj