Obvestilo za dijake zaključnega letnika

14. maj 2018

Četrtek, 17. maj, je zadnji redni delovni dan za dijake zaključnega letnika. S tem dnem dijaki abonenti zaključijo tudi z malico v šolski jedilnici. Ključke vrnejo v jedilnici, kjer dobijo povrnjeno akontacijo.

Ocenjevalna konferenca bo v petek, 18. maja 2018, ob 14. uri.

Spričevala 4. letnika bodo dijaki prejeli na slovesnosti, ki bo v ponedeljek, 21. maja 2018, ob 8. uri v predavalnici.  Dijaki, ki ne bodo uspešno končali letnika, se morajo tega dne odjaviti od splošne mature. Obrazec za odjavo dobijo pri razrednikih oz. pri tajnici šolske maturitetne komisije.

Od ponedeljka, 21. maja, do ponedeljka, 28. maja 2018, bo šola organizirala redno pripravo na pisne izpite splošne mature.

V skladu z 2. odstavkom 24. člena Pravilnika o ocenjevanju znanja imajo dijaki zaključnega letnika možnost opravljati tudi predmetni izpit, in sicer je datum opravljanja določen s šolskim koledarjem: to je ponedeljek, 28. 5. 2018.  Prijave na izpit v tajništvu šole: do četrtka, 24. 5. 2018, razpored izpitov bo objavljen na šolski spletni strani v petek, 25. 5. 2018.

Ostala obvestila so na šolski spletni strani.