Medijski krožek

26. september 2023

V letošnjem šolskem letu bo na naši šoli v okviru izbirnega programa OIV ponovno potekal medijski krožek. Vse dijaki, ki vas zanima delo v medijih (snemanje, fotografiranje, montiranje, novinarsko delo, nastopanje pred kamero) vabim na kratek sestanek, ki bo v četrtek 28. 9. v šolski knjižnici (za dijake 1 in 2. letnika ob 10:00, za dijake 3. in 4. letnika ob 11:00 ).

Pouk bo potekal v novem šolskem foto in video studiu. Krožek bo zajemal snemanje in fotografiranje šolskih prireditev, studijsko fotografiranje, spletne video prenose, osnove pisanja scenarija, priprave na sprejemne izpite in pomoč pri individualnih projektih.

Delo v medijskem krožku vključuje tudi ekskurzijo na RTV Slovenija, kjer si boste lahko ogledali delo v televizijski in radijski produkciji. Krožek je financiran s strani Občine Škofja Loka in je udeležba za vas brezplačna.

Mentor krožka : Domen Košir, zunanji sodelavec