Konec pouka in podelitev spričeval

15. junij 2017

Dijake 1., 2. in 3. letnika obveščam, da  je jutri, 16. junija 2017, zadnji dan pouka v tem šolskem letu. Ocene morajo biti zaključne najkasneje do torka, 20. 6. 2017.

Pedagoška konferenca bo v sredo, 21. 6. 2017.

Jutri je tudi zadnji dan, ko imate dijaki abonenti še malico. V naslednjem tednu malice ni. Ključke za prevzem malice obdržite, ker bodo veljavni tudi naslednje šolsko leto.

Podelitev spričeval bodo  v petek, 23. 6. 2017,  in sicer po naslednjem razporedu:

• dijaki 3. letnika ob 9. uri v predavalnici
  • dijaki 2. letnika ob 10. uri v predavalnici
  • dijaki 1. letnika ob 11. uri predavalnici.

Po skupnem srečanju v predavalnici bo sledila še zadnja razredna ura v tem šolskem letu.

V petek, 23. junij 2017, ob 19. uri bo v predavalnici še praznična svečanost, na kateri bomo podelili nagrade in priznanja najboljšim dijakom v tem šolskem letu. Podelili bomo tudi bronaste in srebrna priznanja MEPI.

Dijaki bodo na to svečanost pisno povabljeni.

Želim vam uspešen zaključek.

Jože Bogataj, prof.

ravnatelj