Konec pouka in podelitev spričeval

14. junij 2018

Dijake 1., 2. in 3. letnika obveščam, da  je v petek, 15. junija 2018, zadnji dan pouka v tem šolskem letu. Ocene morajo biti zaključne najkasneje do torka, 19. 6. 2018.

Pedagoška konferenca bo v sredo, 20. 6. 2018.

Petek je tudi zadnji dan, ko imate dijaki abonenti še malico. V naslednjem tednu malice ni. Dijaki 2. in 3. letnika obdržite ključke za prevzem malice obdržite, ker bodo veljavni tudi naslednje šolsko leto.

Podelitev spričeval bodo  v petek, 22. 6. 2018,  in sicer po naslednjem razporedu:

• dijaki 2. letnika ob 8. uri v predavalnici
  • dijaki 3. letnika ob 9. uri v predavalnici
  • dijaki 1. letnika ob 10. uri v predavalnici.

Po skupnem srečanju v predavalnici bo sledila še zadnja razredna ura v tem šolskem letu.

V petek, 22. junij 2018, ob 19. uri bo v predavalnici še praznična svečanost, na kateri bomo podelili nagrade in priznanja najboljšim dijakom v tem šolskem letu. Podelili bomo tudi bronaste in srebrna priznanja MEPI. Dijaki bodo na to svečanost pisno povabljeni.

Danes je še zadnji dan za vračanje učbenikov v učbeniški sklad.

Prijava na poprave in druge izpite v spomladanskem izpitnem roku je najkasneje do petka, 22. junija. Razpored bo objavljen na šolski spletni strani.

Dijaki 3. letnika je lahko prijavite na predmetni izpit (Gl. Pravilnik o ocenjevanju znanja v srednjih šolah), in sicer najkasneje do petka, 22. junija 2018.

Dijaki 1. letnika preverite vsa navodila za strokovno ekskurzijo v Benetke, dijaki 3. letnika pa navodila za izvedbo športnega tabora.

Želim vam uspešen zaključek.

Jože Bogataj, prof.

ravnatelj