Pojdi na glavno vsebino

Rezultati športnih tekmovanj

Rezultati tekmovanj za šolsko leto 2014/15

Državno prvenstvo v športnem plezanju - rezultati, galerija

Rezultati tekmovanj za šolsko leto 2013/14

Rezultati tekmovanj za šolsko leto 2012/13

ODBOJKA NA MIVKI, področno prvenstvo za dijakinje, Preddvor, 19. junij 2012

3. mesto
Igralke: Maja Ferlan 1.d, Nina Sivka 1.b, Anja Čibej 1.a, Nina Gartner 1.a, Tamara Grašič 2.e;

ROKOMET, področno prvenstvo za dijakinje, Škofja Lok , 24. oktober  2012

1. mesto
Igralke: Laura Žavbi 4.e,Teja Petrović  3.e, Aja Knific Košir 3.e, Mateja Debevc 3.e, Urša Česen 3.e, Špela Pernar 2.d, Ana Pika Šubic 1.b, Tinkara Božič, Jasna Gruban 3.b, Daša Tomat 1.e, Polona Karin Nikolič 1.e, Gaja Pajntar 1.e;

ROKOMET, DP četrtfinale za dijakinje, Škofja Loka, 9. januar 2013

4. mesto
Igralke: Laura Žavbi 4.e,Teja Petrović  3.e,  Mateja Debevc 3.e,  Špela Pernar 2.d, Ana Pika Šubic 1.b, Jasna Gruban 3.b, Tinkara Božič, Daša Tomat 1.e, Gaja Pajntar 1.e;

ROKOMET področno prvenstvo za dijake, Škofja Loka, 23. oktober 2012

4. mesto
Igralci: Kristjan Kostelec 4.d, Lenart Vrečič 3.c, Jošt Rakovec 3.c, Matej Bevk 4.d, Rok Kržišnik 2.c, Mark Hafner 1.e.

OBČINSKI KROS, 28. september Škofja Loka

  • 1. mesto: Manja Lušina 2.e,
  • 2. mesto: Eva Lebar 2.e,
  • 3. mesto: Ema Porenta 3.č

LJUBLJANSKI MARATON, Ljubljana, 24. oktober 2012

Udeleženci:

  • 21. mesto: Barbara Kutin 3.c
  • 33. mesto: Ajda Šmid 3.e
  • 51. mesto: Blaž Kranjčev 1.b
  • 53. mesto: Nejc Oblak 1.e
  • 58. mesto: Nejc Bončina 1.a
  • 62. mesto: Janez Rozman 1.e

NOGOMET področno prvenstvo za dijake, Radovljica, 8. november 2012

5. mesto
Udeleženci: Matej Bevk 4.d, Tilen Avguštin 3.e, Blaž Poljanec 2.d, Lenart Vrečič 3.c, Milan Svetlica 3.c, Rožle Reven 3.a, Tine Šturm 3.č, Bor Pogačnik 2.c.

KOŠARKA področno prvenstvo za dijakinje, Kranj, 26. november 2012

2. mesto
Igralke: Alenka Stanonik 4.b, Vesna Sever 4.d, Jerca Čadež 2.c, Daša Dumenčič 3.b, Pija Hafner 3.d, Špela Vodnik 1.a, Laura Žavbi 4.e, Tanja Buh 2.c.

KOŠARKA DP četrtfinale za dijakinje, Ljubljana, 18. januar 2013

2. mesto

KOŠARKA področno prvenstvo za dijake, Kranj, 28. november 2012

3. mesto
Igralci: Matej Krmelj 4.b, Matej Krmelj 4.d, Gregor  Žun  4.č, Martin Kožuh 2.a, Anže Oblak 4.a, Andrej Jugovic 4.a, Miha Misson 3.b, Martin Misson 4.b, Tim Dobrin 1.d, Matic Jeseničnik 1.d, Matevž Strel 3.č.

KOŠARKA DP četrtfinale, Škofja Loka,  25. januar 2013 

3. mesto

GIMNASTIKA,  DP v akrobatiki, Dobrova, 3.12.2012

Mlajše dijakinje:

  • 5. mesto: Nina Furlan 2.c
  • 11. mesto: Marcela Bešter 3.a
  • 15. mesto: Kim Bavdaž 1.a
  • 16. mesto: Maksi Podobnik 1.a

EKIPNO 4. mesto

ŠAH DP posamično, Ljubljana, 15. december 2012

  • 7. mesto: Gal Drnovšek 3.a

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO, področno prvenstvo, Škofja Loka 26. januar 2013

2. mesto ekipno
Tekmovalci: Jure Milinovič 3.b, Nadrag Timotej 3.a, Jan Šmid 3.d.

DVORANSKA ODBOJKA, področno prvenstvo za dijakinje, Jesenice, 28. januar 2013

4.-6. mesto
Igralke: Katrin Kopač 3.d, Tamara Grašič 3.e, Anja Čibej 2.a, Helena Obllak 3.a, Urška Seljak 3.a, Maja Goršek 3.a, Teja Šetina 2.d, Maja Ferlan 2.d, Nina Sivka 2.b, Tjaša Čibej 1.a;

DVORANSKA ODBOJKA, področno prvenstvo za dijake, Jesenice, 29. januar 2103

7.- 9. mesto
Igralci: Tilen Albreht 4.b, Nik Vene 3.e, Matevž Pintar 3.b, Miha Mali 2.a, Tim Prevodnik,  Jon Košir, Vid Šubic,

PLEZANJE DP, nekategorizirani tekmovalci, Ljubljana, 30. januar 2013

mlajši dijaki:

  • 3. mesto: Peter Polak 2.d
  • 7. mesto: Aljaž Rupar 2.e
  • 9. mesto:  Andraž Jelenc 2.a

PLEZANJE DP, kategorizirani tekmovalci, Ljubljana, 31. januar 2013

Mlajše dijakinje:

  • 8. mesto: Urša Zrimšek 2.a
  • 12. mesto: Urša Stanonik 2.a
  • 13. mesto: Nataša Ržek 2.a

Mlajši dijaki:

  • 2. mesto: Martin Bergant 2.a
  • 3. mesto: Milan Preskar 2.e
  • 4. mesto: Domen Kolenko 1.c
Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...