Spirit Week 2025
V tednu od 12. 5. 2025 do 16. 5. 2025 je v šoli potekal spirit week. Gre za sproščen enotedenski dogodek, ko se za vsak dan določi dress-code (vzorec po katerem naj bi se dijakinje in dijaki na ta dan oblekli). Vsak dan je pa v učilnici 337 potekalo fotografiranje.
V ponedeljek (12. 5) je bil dan formalnih oblačil (formal day). Dijaki in profesorji so ta dan oblekli svoja najelegantnejša oblačila.
V torek (13. 5) je potekal enobarvni dan (monochrome day). Dijaki in profesorji so izbrali eno barvo in se oblekli v oblačila različnih odtenkov te barve.
V sredo (14. 5) je bil na vrsti športni dan. Dijaki so prišli v šolo oblečeni v športna oblačila, dresih svojih najljubših klubov.
V četrtek (15. 5) je sledil dan norih nogavic (crazy sock day). Dijaki in profesorji so prišli v najbolj pisanih, vzorčastih in neujemajočih nogavicah. Dijaki so bili navdušeni, saj je bilo preprosto sodelovati, hkrati je pa ta dan vzbudil veliko nasmeha.
V petek (16. 5) je za zadnji dan potekal twin day. Dijaki so se združili v pare ali skupine in prišli v usklajenih oblačilih. Posebno pozornost pa so ta dan pritegnili vsi profesorji, ki so se z navdušenjem pridružili.
Spirit week je bil uspešen in je dijakom ter profesorjem ponudil veliko zabave in druženja.
Upravni odbor DŠS