Slavnostna podelitev priznanj in nagrad

V petek, 23. junija smo ob 19. uri v predavalnici šole čestitali in podelili priznanja vsem tistim dijakom, ki so bili v šolskem letu 2016 - 17 še posebno uspešni. Podelili smo nagrade najboljšim dijakom v razredu, dijakom, ki so prejeli zlata priznanja in nagrade na različnih natečajih, podelili smo priznanja dijakom 4. letnika, ki so v štirih letih šolanja pripomogli k utripu na šoli, podelili smo srebrna in bronasta MEPI priznanja. Z nagovorom sta nas na začetku pozdravila ravnatelj Jože Bogataj in župan mag. Miha Ješe, slavnostni govornik na podelitvi je bil dr. Slavko Kurdija, član sveta šole Gimnazije Škofja Loka. Slavnsotno podelitev sta vodila ravnatelj Jože Bogataj in pomočnica ravnatelja Ana Prevc Megušar.