Slavnostna podelitev priznanj dijakom in dijakinjam za dosežke v šolskem letu 2022/2023

Ob zaključku šolskega leta smo v  četrtek, 22. junija na Gimnaziji  Škofja Loka,  v slovesnem vzdušju podelili priznanja in nagrade  gimnazijcem, ki so se v tem šolskem letu še posebno izkazali. Podelili smo 24 srebrnih MEPI priznanj, knjižne nagrade dijakom, ki so dosegli najboljši učni uspeh v posameznih razredih, nagrade dijakom, ki so prejeli zlata priznanja na državnih tekmovanjih  in 1. nagrade na natečajih. Čestitali smo Mateju Nastranu, Nejcu Mohoriču, Nejcu Sušniku in Jakobu Žoržu za uvrstitve na olimpijade in jim zaželeli uspešnih nastopov. Posebno priznanje za doprinos k utripu šole pa sta prejela maturanta Eva Družinec in David Šuštar. Na koncu smo čestitali ekipi Gimnazije Škofja Loka za uspehe na Teku štirih mostov in se zahvalili vodji ekipe Nevenki Bertoncelj.

Zbrane nagrajence, njihove mentorje, učitelje in starše je na začetku nagovorila podžupanja Občine Škofja Loka Tina Teržan. Slavnostni govornik na slovesnosti je bil predsednik Sveta staršev Gimnazije Škofja Loka dr. Ivan Demšar. Ob zaključku  je ravnatelj Jože Bogataj nagrajenim dijakom izrekel čestitke za njihovo predano delo in dosežke in vsem skupaj zaželel brezskrbne in  ustvarjalne in počitnice.

Dobitniki priznanj in nagrad na Gimnaziji Škofja Loka v šolskem letu 2022/23