Ponosni na rezultate naših maturantov

Rezultati splošne mature

V spomladanskem roku 2014 je splošno maturo na Gimnaziji Škofja Loka opravljalo 144 redno vpisanih dijakov 4. letnika.

Maturo je pozitivno opravilo 141 dijakov oz. 97,9%. Maturitetno spričevalo s pohvalo prejmejo dijaki, ki so bili ocenjeni med 30 in 34 točkami. Letos je v državi takšnih maturantov 284, med njimi tudi 11 z Gimnazije Škofja Loka. 20 dijakov je v državi doseglo vseh 34 točk, med njimi tudi škofjeloška gimnazijka Anja Ajdovec, 4. a.

Letošnji zlati maturanti na Gimnaziji Škojfa Loka so: Anja Ajdovec, Urša Demšar, Jasna Gruban, Domen Jesenko, Žiga Krajnik, Vid Megušar, Marja Primožič, Aleksander Rajhard, Urška Seljak, Blaž Šubic in Nejc Vodir. Iskrene čestitke vsem, ki ste uspešno zaključili srednješolsko izobraževanje.

Želimo vam lepe počitnice.

Rok za prijavo na jesenski rok (popravni izpiti, izboljševanje ocene) je 14. in 15. julij 2014. Dijaki se lahko prijavijo v tajništvu šole.

• Podelitev maturitetnih spričeval
  • Zlati maturanti in maturantke