Podelitev zlatih MEPI priznanj

PODELITEV ZLATIH MEPI PRIZNANJ

V   soboto, 5. decembra je bila v Kongresnem centru na  Brdu pri Kranju slavnostna  podelitev zlatih MEPI priznanj. Med 97 prejemniki z Gimnazije in srednje šole Rudolfa Maistra Kamnik,  Gimnazije Kranj, Gimnazije Jesenice, Srednje tehniške šole Koper ter Združenja slovenskih katoliških skavtinj in skavtov (ZSKSS) je bilo kar 50 prejemnikov z Gimnazije Škofja Loka. Priznanja sta podelila častni pokrovitelj, predsednik Republike Slovenije Borut Pahor in ministrica za izobraževanje, znanost in šport dr. Maje Makovec Brenčič.

Vsem prejmnikov iskreno čestitamo! Čestitke pa tudi  mentoricam: Mateji Prevodnik Mayland, prof., Nevenki Bertoncelj, prof. in Alenki Kolenc Krajnik, prof. in Nataši Veber, prof.;