Dan brez nahrbtnikov

V sredo 22. 12. 2021, je na Gimnaziji Škofja Loka potekal dan brez nahrbtnikov. Na ta dan smo dijaki v šolo prišli brez nahrbtnika, svoje šolske potrebščine pa smo sabo nosili v neki drugi stvari. Namen tega dneva je bilo povezovanje dijaške skupnosti ter popestritev še teh zadnjih dni tega koledarskega leta.

Na dnevu je sodelovalo presenetljivo veliko dijakov. Vsi so bili zelo izvirni, a najboljši je lahko samo eden. Kdo pa to bo, boste izbirali vi. Na Facebook strani Gimnazije Škofja Loka so objavljene tudi fotografije dijakov, ki so se hoteli slikati. Najbolj izvirnega po vašem mnenju izberete tako, da všečkate njegovo fotografijo.

Rezultati bodo objavljeni po počitnicah.

Res hvala vsem za sodelovanje, prav tako pa vam vsem želim srečen božič in veselo novo leto!

Tomaž Jelenc,

predsednik DŠS