Pojdi na glavno vsebino

2. e na družboslovnem taboru na LIvških Ravnah

Dijaki 2. e smo dni od  23. – 25. marca preživeli na družboslovnem taboru  v CŠOD Kavka na Livških Ravnah. Tu smo imeli različne aktivnosti: nordijsko hojo, orientacijo, spoznavali  smo geografske in geološke značilnosti pokrajine,  kulturne znamenitosti in dediščino.  Peš smo se spustili do vasice  Topolovo, kjer živijo zamejski Slovenci. Prevzela nas je s svojo zanimivo arhitekturo in odmaknjenostjo in marsikdo od nas bi se tja še kdaj odpravil na oddih. Zadnji  dan je bil tematsko posvečen  1. svetovni vojni – ogledali smo si muzej 1. svetovne vojne in kostnico v Kobaridu.

Na taboru smo pridobili veliko novih znanj in izkušenj,  hkrati pa smo se ob družabnih večerih ob  glasbi in skupnih igrah med seboj tudi bolje spoznali in povezali.

Tekst: Jakob Zarnik, 2. e 
Foto: Nataša Šolar

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...