Volitve predsednika Dijaške šolske skupnosti Gimnazije Škofja Loka

20. oktober 2017

Aktualnemu predsednik DŠS se izteka mandat, zato bomo v četrtek,  9. 11. 2017, izvedli volitve za predsednika DŠS.

Dijaki, ki se imate namen prijaviti na razpis za predsednika DŠS,  se oglasite pri profesorici Tanji Gartner oz. pri Sergeju Novaku za dodatne informacije. Kandidat pošlje svojo prijavo na razpis za predsednika  po elektronski pošti, oz. jo lahko preda osebno Sergeju Novaku ali Tanji Gartner, prof.

Prijava na razpis za predsednika DŠS mora vsebovati osnovne podatke o kandidatu in njegov življenjepis. Poleg tega naj bo iz prijave za razpis razvidna tudi njegova vizija, predlogi in možne izboljšave delovanja DŠS.

Rok za prijavo kandidatov na razpis je četrtek, 26. 10. 2017. V ponedeljek, 6. 11. 2017, po počitnicah sledi soočenje predsedniških kandidatov, v torek 7. 11. 2017 pa sledijo na šoli njihove predvolilne kampanje.

Na razpis za predsednika DŠS se lahko prijavijo dijaki 2. In 3. letnika, dijaki, ki želijo s svojim delovanjem dati šoli neko dodano vrednost.

Lep pozdrav,

Sergej Novak, predsednik DŠS