Vabilo na delavnico sodobnega plesa

26. oktober 2018

JSKD – OI Škofja Loka vabi na delavnico sodobnega plesa. Vodil jo bo Dušan Teropšič, plesalec, koreograf in pedagog. Delavnica je primerna za vse, ki bi radi spoznali osnove sodobnega plesa in fizičnega teatra, osnovno plesno znanje ni potrebno. Delavnica bo potekala v prostorih JSKD OI Škofja Loka, Mestni trg 26, Škofja Loka (Martinova hiša), in sicer vsak ponedeljek od novembra 2018 do maja 2019, od 17. do 19. ure. Pričetek delavnice bo v ponedeljek, 12. novembra.

Na delavnico se prijavite s prijavnico, ki jo pošljete na naslov: JSKD OI Škofja Loka, Mestni trg 26, 4220 Škofja Loka ali po E-pošti: oi.skofja.loka@jskd.si. Zadnji rok za prijavo je sreda, 7. novembra 2018.

Šolnina znaša 25 evrov mesečno. Za plačilo šolnine boste prijemali položnice na naslov, ki bo naveden na rijavnici.

Prijavnice in dodatne informacije dobite v gimnazijski knjižnici.

Majda Kokalj Auguštiner, prof., knjižničarka