Smučanje na Osojščici

29. januar 2018

V nedeljo, 4.2.2018 organiziramo SMUČANJE NA OSOJŠČICI (GERLITZNU) v okviru OIV-6 ur. Udeležba je obvezna za 16 dijakov 4. letnika, OSTALI DIJAKI ŠOLE STE VABLJENI ZRAVEN!

Odhod posebnega avtobusa bo ob 7. uri izpred šole. Cena celodnevne smučarske vozovnice in obveznega coris zavarovanja je 27€. Cena avtobusnega prevoza bo okrog 10€, odvisno od števila prijav. Avtobus bo pobiral tudi po avtobusnih postajah do Kranja in v Kranju pred Globusom. Obvezno na prijavni list napiši mesto vstopa na avtobus. Nazaj v Šk. Loko se vračamo med 17. in 18. uro popoldne.

Zraven okrožnice je priložen prijavni list, kamor vsi dijaki vpišete ime, priimek, naslov in datum rojstva.

PRIJAVE ZBIRAMO DO SREDE, 31.1. DO 10. URE V KABINETU UČITELJEV ŠVZ!

Učitelji ŠVZ