Razpored dijakov v posamezne razrede 1. letnika

27. avgust 2020

Obvestilo za bodoče dijake 1. letnika na Gimnaziji Škofja Loka

V torek, 1. septembra, je prvi šolski dan v novem šolskem letu.  Pričetek pouka bo ob 8.00 uri. Urnik za prvi šolski dan je objavljen na šolski spletni strani (okrožnice).

V šolo boste prišli z masko, na vhodu v šolo boste razkužili roke ter na oglasni deski pogledali, v katerem razredu ste skupaj s številko učilnice, kjer bo potekal pouk  prvega dne. Po določenem koridorju boste odšli do vaših učilnic.

Prvi dve šolski uri bosta namenjeni razgovoru z novim razednikom. Skupaj boste pregledali pravila šolskega  in hišnega reda ter se seznanili z ostalimi novostmi.

Potem bo sledila malica. V šolski kuhinji bodo za vse vas (in kasneje za abonenete) prvih štirinajst dni  pripravili lunch pakete (sendvič ali podobno, sadje, sladica). Šolski malici je odmerjena ena šolska ura.

Potem bodo sledile še tri ure rednega pouk (gl. urnik).

Za vse dijake  in zaposlene na šoli velja, da upoštevamo navodila in priporočila NIJZ, ki jih objavljamo v okrožnici.

Se vidimo v torek, 1. septembra, ko prvič vstopate v gimnazijski program.