Medijski krožek

13. oktober 2016

V letošnjem šolskem letu bo na naši šoli v okviru izbirnega programa OIV znova potekal medijski krožek.

Vse tiste, ki jih zanima delo v medijih kot je snemanje, fotografiranje, montiranje vabim na kratek sestanek, ki bo v jutri, 14.10.2016, v šolski knjižnici (1 in 2. letnik ob 10.15 , 3. in 4. letnik ob 10.30).

Krožek vključuje tudi ekskurzijo na RTV, kjer si bodo dijaki pobližje ogledali delo v studiih RTV Slovenija. Nekateri dijaki bodo dobili tudi možnost priložnostnega dela kot video asistent na terenu oz. dela preko napotnice.

Krožek bo zajemal snemanje in fotografiranje šolskih prireditev, pisanje kritik filmov in scenarija, priprave na javne natečaje ter pomoč pri individualnih projektih.

Obiskovanje krožka je financirano s strani Občine Škofja Loka.

Mentor krožka : Domen Košir, zunanji sodelavec