Maturantska četvorka 2018 - za 4. letnik

14. maj 2018

Dijake 4. letnika obveščam, da tudi letos pripravljamo že tradicionalni maturantski sprevod s plesom četvorke na Mestnem trgu v Škofji Loki.

V petek, 18. maja 2018, se dijaki ob 11.30 zberejo pred šolo, od koder bo krenil organiziran sprevod (po razredih) dijakov zaključnega letnika mimo naselja Novi svet, preko Kamnitega mostu in po Blaževi ulici na Mestni trg. V sprevodu dijaki 4. letnika nosijo insignije šol. Spremljajo jih dijaki 3. letnika.

Ob 12. uri se bo na Mestnem trgu pričel  kratek program, v katerem  bodo med drugim  predali ključ modrosti dijakom 3. letnika. Dijake bo nagovoril tudi župan občine Škofja Loka. Nato bodo dijaki svečano odplesali maturantsko četvorko.  S tem plesom se prireditev na Mestnem trgu zaključi.

Dijake naprošam, da se obnašajo primerno, ker gre za javno prireditev. Prireditev je del gorenjske akcije Zavoda za zdravstveno varstvo Kranj Maturantska četvorka brez alkohola. Dijake naprošam, da na prireditveni prostor ne prinašajo alkohola.

Ostala obvestila so na šolski spletni strani.