Karierna orientacija

10. januar 2017

Danes za vas pripravljamo dogodek, ki vam bo sigurno pomagal v procesu karierne orientacije.

Vesna M. Zupančič, mag. manag., predstavnica E-študentskega servisa, bo imela v predavalnici kratko predavanje. Seznanila vas bo s pomenom gradnje kariere že v času gimnazijskih let. Govorila bo o zaposljivosti, o tem, kaj od vas pričakujejo delodajalci in katere kompetence so pomembne na trgu dela. Predavanje bo potekalo v predavalnici od 10.20 do 10.45. Tja vas bodo pospremili učitelji, ki vas imajo 4. šolsko uro. V času 5. šolske ure, pa bo poleg predavanja v 3. nadstropju potekalo individualno svetovanje na stojnici in predstavitev uspešnega projekta »Služba, kaj je to«, ki ga E-študentski servis izvaja skupaj z Zavodom RS za zaposlovanje in Centrom za poklicno izobraževanje (Moja izbira.si).

Saša Bogataj Suljanović, prof.