Filmski večer

11. december 2022

Pozdravljeni!

V četrtek, 22. 12. 2022, DŠS Gimnazije Škofja Loka v Kinu Sora organizira filmski večer. Dijaki si boste lahko ogledali dva filma. Najprej bo na sporedu film Violent Night ob 17.30. Nato sledi film Nope, in sicer ob 20.00. Cena karte za en film je 4 €. Če se prijavite na spodnjo povezavo dobite popust in sicer 2 € na film. Prijava za ogled filma s popustom je obvezna. Prijave zbiramo do nedelje, 18. 12. 2022, do 20. ure. V torek, 20. 12., in sredo, 21. 12., bomo v knjižnici med odmorom (4. in 5. šolsko uro) delili kupone za 2 € popusta pri ogledu posameznega filma vsem prijavljenim. Prijavite se lahko le dijaki Gimnazije Škofja Loka.

Seveda lahko povabite tudi svoje prijatelje, ki niso dijaki in dijakinje naše šole, vendar oni plačajo polno ceno vstopnice.

Upam, da se vidimo v čim večjem številu.

Hana Kolendo,
predsednica DŠS