Ekokviz za srednje šole

7. november 2016

Obveščam vas, da  bo v šolskem letu 2016/2017 že štirinajstič potekal Ekokviz za srednje šole.

V letošnjem gradivu Ekokviz za srednje šole se boste dijaki podrobneje seznanili z odkritji v preteklosti, ki so oblikovala današnji način življenja. Druga tema krožno gospodarstvo  je osredotočena na ravnanje z odpadki in vpeljavo načel gospodarjenja brez odpadka (zero waste strategija). Tretja tema je namenjena odgovornemu ravnanju s hrano, kjer boste dijaki spoznali načine odgovornega ravnanja in kakšen vpliv  ima določena hrana na okolje.

Vabim te, da se pridružiš letošnjim tekmovalcem na Ekokvizu za srednje šole 2016/2017. Vsi sodelujoči dijaki prejmejo priznanja, najboljši trije dijaki v državi pa prejmejo tudi praktične nagrade.

Šolsko tekmovanje bo v torek, 13. dec. 2016, in bo izvedeno v kolikor bo prijavljenih vsaj 27 dijakov.

Dodatne informacije in prijava (do petka 11. nov.): v kabinetu za biologijo ali preko e-asistenta (Nataša Šolar)

Nataša Šolar