Pojdi na glavno vsebino

33. slovenski knjižni sejem (22.-26.11.2017)

21. november 2017

Cankarjev dom vabi na 33. knjižni sejem. Kot smo že navajeni, so tudi tokrat pripravili bogato prodajno razstavo knjig in številne prireditve. Do nedelje zvečer boste lahko uživali v družbi knjig in kulture. Letos praznujemo stoletnico izida prve slovenske slikanice, Levstikovega Martina Krpana, in Smrekarjevo podobo našega junaka  ‒ z dodano knjigo pod roko ‒ so izbrali za slikovno vabilo na sejem. Pester program prireditev si lahko ogledate na spletni strani Cankarjevega doma.
Možni so nakupi s sejemskimi popusti.
Odpiralni čas:
v sredo in četrtek od 9. do 20. ure, v petek in soboto od 9. do 22. ure, v nedeljo od 9. do 18. ure.
Vstop je brezplačen.
Majda Kokalj Auguštiner, prof., knjižničarka

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...