Vabilo na dobrodelno prireditev Dijak dijaku

30. november 2022

Letos ponovno pripravljamo tradicionalno dobrodelno prireditev
Dijak dijaku, katere namen je zbiranje sredstev za pomoč socialno šibkejšim dijakom. Prireditev bo potekala v predavalnici Gimnazije Škofja Loka v petek, 2. 12. 2022, ob 18. uri. Tema letošnje prireditve je komunikacija/sporazumevanje, saj je to tudi naša rdeča nit v tem šolskem letu. Naslov prireditve je Povej naprej. Dijakinje in dijaki skupaj s svojimi mentorji pripravljajo zanimiv in raznolik program. Kot gostje bodo nastopili učenci škofjeloških osnovnih šol. V preddverju šole bo po prireditvi potekal bazar z izdelki dijakov 2. letnika, ki so jih naredili v svojem prostem času. Zagotovo boste med njimi našli novoletna darila, s katerimi boste razveselili svoje bližnje in prispevali za dober namen. Ogreli se boste lahko s čajem, morda celo z vročo čokolado. Upamo, da bomo skupaj preživeli prijeten večer kot uvod v praznični december. Veselimo se vašega obiska in vas prijazno pozdravljamo.

Dijaki in razredniki 2. letnika