V sodelovanju z RK Škofja Loka - Mladi zbiramo oblačila za mlade

5. maj 2014

DOBRODELNA AKCIJA – MLADI ZBIRAMO OBLAČILA ZA MLADE

Dijake Gimnazije Škofja Loka obveščam, da bomo v sodelovanju z Območno organizacijo Rdečega križa Škofja Loka v sredo, 14. in v četrtek, 15. maja 2014, izvedli dobrodelno akcijo, v kateri bomo zbirali oblačila, ki jih ne potrebujemo več in jih namenili mladim, ki jih potrebujejo.

Dijake šole naprošam, naj pobrskajo po omarah in zagotovo se bo našel kakšen kos oblačila, ki bi bil še uporaben in ni strgan.

Oba dneva bodo od 7. do 9. ure v avli šole primerno zapakirane vrečke sprejemali prostovoljci RK. Akciji, ki jo podpira Šolska dijaška skupnost, se bodo pridružili tudi dijaki Šolskega centra Škofja Loka.

Namen dobrodelne akcije je jasen – mladi zbiramo za mlade, zato vse dijake naprošam, naj ne nosijo neprimernih oblačil.