Slovo maturantov in maturantk generacije 2010

14. september 2010

Dijakinje in dijake lanskih 4. letnikov (šolsko leto 2009/2010) in njihove starše vabiva v imenu učiteljskega zbora Gimnazije Škofja Loka na zaključno slovesnost, ki bo v petek, 17. septembra 2010, ob 19. uri v jedilnici šolskega centra.

Tradicionalno slovo je namenjeno vsem letošnjim maturantom in maturantkam, njihovim razrednikom  in  razredničarkam,  ostalim članom pedagoškega zbora  ter staršem, da se srečamo še zadnjič pred pričetkom akademskega leta, ki ga dijaki pričenjajo z oktobrom 2010.

Obenem bomo preleteli rezultate letošnje splošne mature na Gimnaziji Škofja Loka ter uvrstitve dijakov na letošnjih olimpijadah znanj. Za vse udeležence prireditve v avli šole pripravljamo tudi skromno pogostitev.

Vabljeni.

Milena Kordež, prof., tajnica šolske maturitetne komisije