Projekt Junaki prihodnosti

18. marec 2015

Skupina dijakov 3. a (Maša Mijič, Nejc Bončina, Jan Jezeršek, Tilen Šimic in Luka Galjot pod mentorskim vodstvom prof. Mojce Tolar) se je v okviru letošnjega slogana Zdrav duh v zdravem telesu pridružila vseslovenski akciji Junaki prihodnosti, v kateri poskušajo z določenimi spremembami na ravni šoli izboljšati odnos dijakov do zdrave prehrane.

Ena izmed akcij je tudi ta, da bomo v okviru šole v četrtek, 19. marca 2015, dijakom ponudili (brezplačno) jabolko iz naše okolice, druga, odmevnejša, je ta, da so se v sodelovanju z vodstvom ponudnika  šolske prehrane Slorest domenili, da bo v aprilu na voljo sadna solata kot samostojni obrok v šolski malici, tretja je ta, bo lokal v bližini šole dijakom ponujal sadje oz. sadni sok. In še kakšna akcija se obeta v prihodnje.