Nekaj obvestil za dijake ob koncu pouka

30. junij 2019

Ob zaključku pouka v tem šolskem letu vam posredujem nekaj obvestil.

• Spomladanski rok popravnih in drugih izpitov poteka od 1. do 4. 7. Razpored izpitov: gl. okrožnico in aktualno na šolski spletni strani.
  • 11. 7. 2019, ob 11. uri maturantje prejmejo potrdila o opravljeni maturi in drugo dokumentacijo. Dobimo se v predavalnici.
  • Tajništvo bo odprto vsak dan do 15. julija, potem pa bomo v tajništvu dežurni enkrat na teden. Od 16. 8. dalje pa bo tajništvo ponovno odprto vsak dan. Glej koledar na šolski spletni strani.
  • Jesenski izpitni rok traja od 19. do 21. 8. 2019. Prijavnice je potrebno oddati  v tajništvo šole najkasneje do 13. 8. 2019.
  • Sestanek s starši in dijaki pred maturantsko ekskurzijo bo v ponedeljek, 26. 8. 2019, ob 18. uri (velja za dijake 3. letnika, ki odhajajo na šolsko strokovno ekskurzijo). Za dijake, ki potujete v Grčijo, v učilnici 341, za dijake, ki odhajate na Balkan, pa v predavalnici.
  • Sestanek s starši in dijaki pred odhodom na športni tabor v Pakoštane (velja za dijake 1. š in 2. š) v ponedeljek, 26. 8. 2019, ob 18. uri v 340.
  • Dijaki z odločbo o usmeritvi ali pedagoško pogodbo lahko opravljajo svoje obveznosti v času spomladanskega in jesenskega izpitnega roka, po dogovoru z učitelji pa do 31. 8. 2019, ko morajo opraviti vse obveznosti za letnik.
  • Pričetek pouka v novem šolskem letu je v ponedeljek, 2. 9. 2019.
  • Za dijake 4. letnika, ki ne bodo na šolski strokovni ekskurziji, bo pričetek pouka v torek, 3. 9. po prilagojenem urniku.
  • Začetek rednega pouka za vse dijake 4. letnika bo v petek, 6. 9. 2019.