Informativni dan 2022

4. februar 2022

Vabimo te na informativni dan na Gimnazijo Škofja Loka. Informativni dan bo:

• v petek, 11. februarja 2022, ob 9. in ob 15. uri

• v soboto, 12. februarja 2022, ob 9. uri

Informativni dan bo potekal na daljavo, na povezavi:

Predstavili vam bomo oba programa, ki ju izvajamo, in sicer program gimnazija in program klasična gimnazija. Za vas pripravljamo predstavitev pouka, obšolskih dejavnosti in življenja na šoli.

Prisluhnili boste lahko tudi predstavitvi tujih jezikov, ki se jih boste poleg angleščine lahko učili v prihodnjem šolskem letu. Ti so: nemščina, francoščina, ruščina in španščina.

Med predstavitvijo šole v času informativnih dni lahko vaše vprašanje posredujete na: sasa.bogataj@gimnazija-skofjaloka.si  in bomo nanj tudi odgovorili.

Obenem pa vas vljudno vabimo, da našo šolo obiščete tudi v živo, in si jo v družbi naših dijakov in svetovalne delavke Saše ogledate vsak četrtek ob 17. uri. Obvezne so prijave, ki jih zbiramo naslovu sasa.bogataj@gimnazija-skofjaloka.si.

Vabimo vas, da si ogledate našo informativno knjižico.

Knjižica za informativni dan 2022