Gimnazijski mozaik 2014

30. september 2014

V A B I L O

Ko se prične novo šolsko leto, je čas za našo že tradicionalno prireditev Gimnazijski mozaik. V mozaično sestavljeni prireditvi predstavljamo najodmevnejše kulturne utrinke preteklega šolskega leta. Ker skrbimo za mlade, dajemo vsakemu posamezniku priložnost, da se izkaže in da razvije svoj talent, ne samo kot dober dijak, vzpodbujamo jih tudi k drugim ustvarjalnim dejavnostim.

Tudi s to prireditvijo želimo pokazati, da so mladi lahko ob pomoči svojih mentorjev še kako ustvarjalni. Gimnazijski mozaik bo v petek, 3. oktobra 2014, ob 18. uri v Sokolskem domu na Mestnem trgu v Škofji Loki. Gostje večera bodo Otroci ritmov pod vodstvom Jake Strajnarja, v Sloveniji že dodobra uveljavljena glasbena skupina, v kateri sodelujejo tudi naši dijaki.

Vstopnine ni, vendar je prireditev dobrodelnega značaja in zbrana sredstva so namenjena solidarnostnemu skladu Gaudeamus na Gimnaziji Škofja Loka.

Pokroviteljica prireditve je Občina Škofja Loka, koordinatorica programa je prof. Ana Prevc Megušar.

Vabljeni, da skupaj preživimo večer v družbi dijakov in dijakinj Gimnazije Škofja Loka.

Plakat in program