Gimnazijski mozaik 2011

27. september 2011

V soboto, 1. oktobra 2011, ob 19. uri v Kristalni dvorani Sokolskega doma na Mestnem trgu v Škofji Loki mentorji in dijaki Gimnazije Škofja Loka organiziramo že tradicionalni Gimnazijski mozaik - dobrodelno prireditev, na kateri predstavljamo kulturne utrinke z Gimnazije Škofja Loka.

Za letošnjo predstavitev smo pripravili paleto najodmevnejših utrinkov -  dejavnosti, ki so jih pripravili naši dijaki  s pomočjo mentorjev v lanskem šolskem letu. Tokrat smo  med drugim v goste povabili nekdanja dijaka  Gimnazije Škofja Loka Jaka Strajnerja in Ireno Šmid, danes uveljavljena glasbenika in učitelja na Glasbeni šoli Škofja Loka.

Prireditev je dobrodelna in prostovoljni prispevki so namenjeni solidarnostnemu skladu Gaudeamus na Gimnaziji Škofja Loka, s katerim pomagamo  pomoči potrebnim dijakom. Hvaležni smo vam za vsak Vaš prispevek.

Vabimo Vas, da preživite sobotni večer v družbi gimnazijcev.