Gimnazijski mozaik

18. september 2015

Vabilo staršem in dijakom Gimnazije Škofja Loka

Kot že vrsto let, tudi letos konec prvega šolskega meseca na šoli pripravljamo prireditev, ki smo jo poimenovali Gimnazijski mozaik. Predstavljamo namreč najodmevnejše kulturne utrinke lanskega šolskega leta.

V letu 2014/2015 so se na šoli zvrstile različne prireditve (Unescov tujejezični recital,  Dijak dijaku, raznovrstne proslave, koncerti in gledališke predstave, ...) in prav zato je prav, da imajo dijaki in dijakinje priložnost, da najboljše ponovno predstavijo, tokrat v mozaični obliki.

Na našo prireditev povabimo tudi gosta, nekoga, ki je bil nekoč dijak naše šole, danes pa je član znanega pevskega zbora ali glasbenik ali nekdo, ki ga širša javnost prepozna na področju kuture. Naj letošnji gost ostanek zaenkrat še skrivnost.

Prireditev bo v Sokolskem domu v petek, 25. setpembra, ob 19. uri. Koordinatorica prireditve je Ana Prevc Megušar, prof.

Obenem vas obveščam, da je prireditev dobrodelnega značaja. Zbrana sredstva so namenjena solidarnostnemu skladu Gaudeamus.

Vabljeni na srečanje z loškimi gimnazijci!