Ekskurzija za odlične dijake

10. september 2012

Kot že vsa leta doslej, tudi letos v začetku septembra vabimo vse dijake 2., 3 in 4. letnikov, ki so šolsko leto 2011/2012 zaključi z odličnim splošnim uspehom, na  enodnevno strokovno ekskurzijo.

Dijaki si bodo letos ogledali Vipavski Križ in samostan, v katerem so nastajale pridige Janeza Svetokriškega, spustili se bodo v čudoviti podzemski svet kraške Vilenice, za slovo poletju pa še preživeli sončno popoldne na strunjanski  plaži.

Odhod avtobus je v torek, 11. septembra 2012, ob 7.30 izpred šole, prihod nazaj  v Škofjo Loko pa približno ob 19. uri. Spremstvo dijakov: Milena Kordež, prof., Ana Prevc Megušar, prof.

Strokovno ekskurzijo Gimanzija Škofja Loka dijakom ponuja za njihov trud v preteklem šolskem letu, obenem pa motivacijo za dobro delo v tem letu.