Dijak dijaku

27. november 2019

Tudi letos pripravljamo dobrodelno prireditev  Dijak  dijaku, katere namen je zbiranje sredstev za pomoč socialno šibkejšim  dijakom.  Prireditev bo potekala v predavalnici Gimnazije Škofja Loka v petek, 29. 11. 2019, ob 18. uri.

Tema letošnje prireditve je pogum, naslov pa Dijak dijaku, junak junaku.  Pogum je namreč vrlina, ki predstavlja rdečo nit tega šolskega leta.

Dijaki  so skupaj s svojimi mentorji pripravili zanimiv in raznolik  program v vseh tujih jezikih, ki jih poučujemo na  šoli. Kot gostje bodo nastopili učenci OŠ Škofja Loka-Mesto, OŠ Ivana Groharja in OŠ Cvetka Golarja.

V preddverju šole  bo tudi bazar z izdelki dijakov 2. letnika, ki so jih naredili v svojem prostem času. Zagotovo boste med njimi našli novoletna darila, s katerimi boste razveselili svoje bližnje in prispevali za dober namen.

Upamo, da bomo skupaj preživeli prijeten večer kot uvod v praznični december.

Veselimo se vašega obiska!