Delavnice za nadarjene devetošolce

3. november 2014

Na Gimnaziji Škofja Loka bomo 14. 11. 2014 organizirali delavnice za nadarjene učence devetega razreda osnovnih šol naše regije. Vsebine delavnic bodo povezane s projektom Dvig socialnega in kulturnega kapitala v lokalnih skupnostih za razvoj enakih možnosti in spodbujanje socialne vključenosti – SKK, ki ga vodi Šola za ravnatelje in financira Evropski socialni sklad. Z delavnicami  želimo doseči, da bodo vaši učenci spoznali našo šolo ter da bodo razumeli pomen medsebojnega sodelovanja in vpliv svojega kulturnega kapitala na lastne karierne možnosti v prihodnosti.

Na vseh delavnicah (naravoslovni, družboslovni, jezikoslovni in matematični) se bodo učenci ukvarjali s pravico posameznika do hrane. V posamezne delavnice pa bomo učence razvrstili glede na njihov interes. Vsak učenec se bo udeležil dveh delavnic. Delo bo potekalo projektno, učenci bodo lahko aktivno sodelovali in spoznali marsikaj zanimivega.

Vabilo