Prvi šolski dan

1. september 2016

Obvestilo dijakom

V četrtek, 1. septembra, pričenjamo z novim šolskim letom.

Dijaki 3. letnika se 2. šolsko uro sestanejo z ravnateljem, sledi razredna ura, 4.  šolsko uro imajo dijaki malico ter zaključijo 5. šolsko uro z dodatno razredno uro.

Dijaki 2. letnika imajo 2. in 3. šolsko uro razredni uri, 4. uro imajo malico in zaključijo 5. šolsko uro s sestankom z ravnateljem v predavalnici.

Dijaki 1. letnika pridejo v šolo 3. šolsko uro, in sicer jih bo najprej pozdravil ravnatelj, sledi razredna ura ter malica 5. šolsko uro. Delovni dan zaključijo z dodatno razredno uro.

Dijaki 4. c in 4. e ter dijaki 4. a in 4. d, ki niso na maturantski ekskurziji, pričenjajo s poukom v petek, 2. septembra po rednem urniku. Priprava na maturo pri izbirnih predmetih se bo pričela v torek, 6. septembra.

Uvodno srečanje z ravnateljem bo za dijake zaključnega letnika v torek, 6. septembra 2016, 1. šolsko uro v predavalnici.

Urnik bo objavljen v aplikaciji eAsistent do petka, 2. septembra.