Ogled gimnazijske gledališke predstave O mrtvih samo dobro

16. april 2024

Z veseljem sporočamo, da bo  Gledališki skupini Gimnazije Škofja Loka Oder na stežaj tudi letos  uspelo oder odpreti na stežaj. Tokrat vas bodo navdušili s predstavo O mrtvih samo dobro v režiji profesorice Tatjane Žagar.

Predstavo si boste dijaki in učitelji Gimnazije Škofja Loka lahko ogledali po sledečem razporedu:

24. april 2024 ob 10.20

dijaki 2. letnika ter 3. a in 3. b

25. april 2024, ob 10.20

dijaki 4. letnika (brez 4. e), ter 3. c 3. d, 3. e, 3. š

9. maj 2024, ob 10.20

dijaki 1. letnik  in 4. e

V četrtek, 9. maja  2024 bo ob 19.30  na Loškem odru predstava za IZVEN.

Na dan predstave imate dijaki malico 4. uro. Prosim vas, da ste ob 10.15 pred gledališčem, kjer se javite spremljevalnim učiteljem.

Ogled  predstave spada v obvezni program OIV za vse letnike. Cena vstopnice za šolsko predstavo je  5 evrov  in jo boste poravnali po položnici. Predstava traja 90 minut. Po ogledu predstave se dijaki vrnete nazaj k pouku.

Če se šolske predstave zaradi opravičljivih  razlogov ne boste mogli udeležiti, se udeležite predstave za izven.

Želim vam obilo užitkov ob  ogledu predstave.

Ana Prevc Megušar, pomočnica ravnatelja