Maturantska četvorka na Mestnem trgu

20. maj 2015

Povabilo

Dijaki zaključnega letnika Gimnazije Škofja Loka in Šolskega centra Škofja Loka  bodo na zadnji dan pouka pripravili maturantski sprevod od šole preko Novega sveta in kamnitega mostu do Mestnega trga, kjer  ob 12. uri pripravljajo priložnostni program.

Kot veleva tradicija, bodo najprej prebrali osmrtnico, se zahvalili učiteljem in stašem, nagovoril jih bo tudi župan Občine Škofja Loka mag. Miha Ješe. Sledi primopredaja srednješolskih insignij dijakom 3. letnika: za gimnazijo je to ključ modrosti, za strojno šolo vijak in za lesarsko šolo dleto.

Nato sledi vrhunec slovesnosti: ples čatvorke na Mestnem trgu.

Klub škofjeloških študentov v petek, 22. maja, organizira že tradicionalni Živ-žav na prostoru nekdanje vojšanice s pričetkom ob 12. uri.

Vabljeni na zaključno slovensost letošnjih maturantov.

Organizacija prireditve: Gimnazija Škofja Loka in Šolski center Škofja Loka, redarstvo in ples: Plesna šola Ušrka, Ljubljana, ozvočenje: Ton-šport Škofja Loka.